HOOLDUS
Tuukri 54, 10120 Tallinn (Estonia)
Tel (+372) 667 8225
Fax (+372) 667 8221
info@kliendihaldus.com
Täiendav kontaktinfo >

Vaata lÀhemalt UUE VERSIOONI kÔiki vÔimalusi SIIT.

CRM moodul HOOLDUS sisaldab kliendikaardi olulisi tĂ€iendusi, mis hĂ”lmavad kliendile mĂŒĂŒdud seadmeid, tema vĂ€ljakutsete registrit, kliendihaldurit jm. Oleme loonud arvukalt erinevaid aruandeid ning filtreerimisvĂ”imalusi, et vastata kiirelt klientide pĂ€ringutele ning leida konkreetsete masinate hoolduse ajalugu.

Probleemide registreerimisel saab kohe tĂ€ita töölehe ning selle vĂ”ib kinnitada hooldusmeeskonnale ĂŒlesandeks. Ka personali ressursside planeerimine on sisse ehitatud, st vĂ”imalus hallata inimeste töötunde, jĂ€lgida nĂ€iteks sĂ”idukilomeetreid inimeste lĂ”ikes. Lisaks arvete koostamiselt vĂ”ib tarkvara genereerida automaatselt arveid kliendile paigaldatud montaaĆŸimaterjalidest ning töömehe kindlaksmÀÀratud töötundide ja sĂ”idukilomeetrite eest.

Moodul HOOLDUS toimib juurutatuna ka erinevates ettevÔtetes, kus tegu seadmete vÔi toodete paigaldamisega - moodul PAIGALDUS. VÔimalik on mÔÔta kulutusi transpordile, tööajale, kulutatud vahenditele ja teha pÀringuid paigaldusmeeskondade, perioodide ning objektide lÔikes.

MAKSUMUS: Standardlahenduse ASP teenusena 700 kr

Standardlahenduse litsentsihind 12 800 kr  

Juurutuse hind kokkuleppel.Uudiskiri